Krajobraz po bitwie. Wojna trwa.

459

Jesteśmy jeszcze w Łodzi z awlo i francescą. Zastanawiamy się, co robić w nowych okolicznościach przyrody. Czekamy na decyzję PZ. Oficjalne stanowisko OZZL jest takie, że pieczątkują i wpisują kody dla przewlekle chorych. Nasz idol Krzysztof Bukiel oświadczył na radzie, że jego OSOBISTE zdanie jest inne, trzeba zakończyć protest. Do tego zdania podłączyło się wielu członków NRL. Jakie jest stanowisko Rady- wiecie. Więcej napiszę później.

14.01.12

Kochani. Opadł pył bitewny i wstał nowy dzień. Żyjemy. NRL nie poparła lekarzy, ale i nie wystąpiła przeciw nam. Bitwa nie wygrana, ale i nie przegrana. Osiągnęliśmy coś, co jeszcze parę dni temu wydawało się niemożliwe- zmianę w ustawie refundacyjnej, której BA i DT przysięgli strzec jak lwy. To niezwykły sukces, możliwy wyłącznie dzięki zjednoczeniu, sile i determinacji naszego lekarskiego środowiska. Nie osiągnęliśmy jednak naszego głównego celu- wyłączenia lekarzy z procesu refundacji, więc nie możemy zakończyć protestu. Musimy walczyć dalej. Do czasu wejścia w życie nowelizacji ustawy refundacyjnej nie możemy być karani, więc nie mamy się czego bać. NRL okazała się w większości (z nielicznymi wyjątkami) bierna, nie zorientowana w temacie, nie zaint

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 459 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.