Jak odzyskać pieniądze od NFZ za receptę na 100%
10
Cwany POlszewicki rząd próbuje nie dość że napuścić aptekarzy na nas to jeszcze nas lekarzy ze sobą skłócić. Tak daleko nie zajedziemy. Pytanie jest takie: czy jest sens wprowadzić takie rozwiązanie:
1)dogadać się z aptekarzami
2)przychodzi pacjent do lekarza a ten nie jest w stanie stwierdzić czy jest ubezpieczony. Wydaje Rp na 100% i jednocześnie poucza co dalej z tym robić. Lekarz kseruje część niezbędnej dokumentacji, poświadcza za zgodność z orginałem, daje pacjentowi i wysyła go do apteki.Pacjenci sami mają
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.