To już koniec...

17
Niestety/dla siebie/ mam nature realistyczno- pesymistyczna i z przerażeniem patrze na to co się dzieje. Moim zdaniem nie osiągnęliśmy nic. Od poczatku z wielkim zaangażowaniem stemplowałam, agitowałam kolegow, choć szło to trudno. Od wczoraj dyrekcja zakazala stemplowania pod grożbą wyrzucenia z pracy. Tej nie brakuje, więc grożba jak grożba. Widzę to jednak tak, że poprawki mamy bez sensu,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.