APEL OZZL O WPŁATY NA FUNDUSZ STRAJKOWY
8
NIEAKTUALNE - jeszcze, mam nadzieję :) nie zauważyłam, że to było było w 2007 roku
http://www.ozzl.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=187&catid=60&Itemid=2 Apel o wpłaty na Fundusz Strajkowy OZZL piątek, 09 lutego 2007 10:44 Apel o wpłaty na Fundusz Strajkowy OZZL Szanowne Koleżanki i Koledzy! Uprzejmie informujemy, że – w ramach przygotowań do ogólnopolskiego strajku lekarzy, Za
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.