Zatkać NFZ...

46
Zainspirowanej postem miracieplak zamarzyło mi się zatkanie NFZtu na okoliczność prowadzenia CWU/CRU. O ile nie istnieje pewnie dział decydowania o refundacji, o tyle dostęp do CWU/CRU na pewno jest - może wszyscy mają, moze niektorzy urzędnicy. Skoro refundacja leku ma zależec od figurowania pacjenta (lub nie) w CWU - to należy ustalic, czy on tam rzeczywiscie jest. Wiec g
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 46 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.