Nie dajmy się rozbić aptekarzom!
43
Ich siła jest pozorna.
Ich protest jest tylko atrapą!
Właśnie obdzwoniłem kilka aptek - i w żadnej nie odmawiają realizacji recept.
Co więcej - jeśli Pacjent okaże RMUA lub inny "dowód ubezpieczenia" - dopisują wszytsko co trzeba i wydają refundowane.
NIE WIERZYĆ MEDIOM
WYŁĄCZYĆ TELEWIZOR!
Robić dalej swoje.
Kopy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 43 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.