Nie dajmy się rozbić aptekarzom!

43
Ich siła jest pozorna. Ich protest jest tylko atrapą! Właśnie obdzwoniłem kilka aptek - i w żadnej nie odmawiają realizacji recept. Co więcej - jeśli Pacjent okaże RMUA lub inny "dowód ubezpieczenia" - dopisują wszytsko co trzeba i wydają refundowane. NIE WIERZYĆ MEDIOM WYŁĄCZYĆ TELEWIZOR! Robić dalej swoje. Kopy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 43 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.