Komentarze tvn 24 teraz

0
Kawa na łąwę- Kalisz mowi ,że lekarz jest od leczenia a nfz od rozliczania, kolejny program znów konkluzja prowadzącego,że rząd był bardziej skoncentrowany na walc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.