Rzecznik Praw Lekarza

14
W nawiązaniu do wątku :http://konsylium24.pl/show/przegladaj_posty/wazne/33178/czy-rzecznikowi-praw-pacjenta-starczy-odwagi.html proponuję napisanie listu do Rzecznika Praw Lekarza (moze być otwarty) w którym byśmy wyartykuło
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.