Do AgniesiR
11
AgniesiuR,
Piszesz:
----
Teraz mamy DUŻO WAŻNIEJSZY problem. Musimy zapobiec podpisaniu przez Senat nowelizacji Ustawy o Zawodzie Lekarza, która nakłada na nas USTAWOWY OBOWIĄZEK refundowania i określania uprawnień dodatkowych pacjenta (art. 45 2 i 2a). Zapis ten to gwałt na tym, o co walcz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.