Zadaje publicznie pytanie: Jak doszlo do tego, ze pozwolilismy sobie narzucic obowiazek biurokratyczny do Ustawy o Zawodzie Lekarza????
57
1. Lekarze w Sejmie 2. Naczelna rada Lekarska 3. OZZL 4. PZ 5. Konsylium Mysle, ze razem grubo ponad 100 reprezentantow srodowiska uczestniczy w pracach nad nowelizacj
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 57 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.