Aptekarz najprawdziwszym przyjacielem lekarza! Uwierzcie, to się naprawdę zdarza :)

21
Refleksje, którymi chciałabym się z Wami podzielić są dość osobiste, ale bez tych wynurzeń moje przesłanie nie byłoby pewnie dość wiarygodne i przekonywujące. Wczorajszy wieczór spędzałam na k24, ale jednym uchem słuchałam różnych stacji tv. Około północy w Polsacie produkował się pan dr Jędrzejczak- vice szef NRA. Zwierzył się telewidzom, że aptekarze nie są skłóceni z lekarzami, czego dowodem miał być telefon z wyrazami wsparcia dla aptekarzy od jednej z koleżanek z tworzącego się właśnie SLP. Natychmiast zapytałam o to w poście AgniesiR. AgniesiaR potwierdziła, że to ona telefonowała do pana Jędrzejczaka przed posiedzeniem NRA. Miałam przyjemność poznać AgniesięR na naszym pierwszym spotkaniu w NIL 2 grudnia i od początku zrobiła na mnie niesamowite wrażenie osoby nadzwyczaj silnie zaangażowanej w naszą sprawę, osoby szczerej, prostolinijnej i zdeterminowanej. I dlatego, że nadal tak uważam, apeluję: AgniesiuR, nie daj się zwieść miłym słowom kogokolwiek z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.