!!! Do AgniesiR i innych Kolegow i Kolezanek nas reprezentujacych w K24
16
Witam Was,
1. W zwiazku z zaistniala sytuacja pozwolilem sobie na przygotowanie Listu Otwartego, ktory w moim mniemaniu dosc dobrze odzwierciedla problem i nasze stanowisko w zwiazku z planowana zmiana Ustawy o Zawodzie Lekarza
Zob. tutaj:
---
http://konsylium24.pl/show/fora_prywatne/index/33276/wazne---list-otwarty---protest-przeciwko-planowanej-zmianie-w-ustawie-o-zawodzie-lekarza---po-waszych-poprawkach--.html?cat=234
----
2. Jesli Koledzy i Kolezanki uwazaja, ze zasadne jest opublikowanie tego listu jako wyrazu naszego sprzeciwu i stanowiska to macie Panstwo moja pelna zgode na takie dzialanie.
3. Wydaje sie, ze tresc Listu jest jak na chwile obecna i kontekst sytuacyjny optymalna - jezyk raczej tez. Mam za soba kilkanascie lat pracy z tekstami prawniczymi, w tym z obszaru anglosaskiego, i wydaje mi sie, ze logicznie i jezykowo List jest do przyjecia (nie pisze tego, zeby sie chwalic:), ale po prostu zeby powiedziec, ze napisal go ktos, kto w tej materii nie jest nowicjuszem).
4. Wydaje mi sie, ze z dwoch potencjalnych zdarzen:
a) Opublikowac
b) Nie opublikowac
bardziej uzasadnione jest i korzystniejsze dla nas zdarzenie a)
W zalaczniku tekst po wszystkich poprawkach.
---
15.01.2012
LIST OTWARTY
Do wiadomości:
Prezydent RP
Marszałek Senatu i Marszałek Sejmu
Posłowie i Senatorowie RP
Rzecznik Praw Obywatelskich
Naczelna Rada Lekarska, OZZL, Porozumienie Zielonogórskie
Szanowni Państwo,
Koledzy i Koleżanki Lekarze,
Wskutek złożonego szeregu zdarzeń zaistniałych w trakcie tzw. protestu pieczątkowego lekarzy w styczniu 2012 doszło do uchwalenia przez Sejm RP w dn. 13.01.2012 nowelizacji Ustawy o Refundacji Leków..., która to nowelizacja (w dokumentach Sejmu/Senatu:...Ustawa o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.