!!! Do AgniesiR i innych Kolegow i Kolezanek nas reprezentujacych w K24

16
Witam Was, 1. W zwiazku z zaistniala sytuacja pozwolilem sobie na przygotowanie Listu Otwartego, ktory w moim mniemaniu dosc dobrze odzwierciedla problem i nasze stanowisko w zwiazku z planowana zmiana Ustawy o Zawodzie Lekarza Zob. tutaj: --- http://konsylium24.pl/show/fora_prywatne/index/33276/wazne---list-otwarty---protest-przeciwko-planowanej-zmianie-w-ustawie-o-zawodzie-lekarza---po-waszych-poprawkach--.html?cat=234 ---- 2. Jesli Koledzy i Kolezanki uwazaja, ze zasadne jest opublikowanie tego listu jako wyrazu naszego sprzeciwu i stanowiska to macie Panstwo moja pelna zgode na takie dzialanie. 3. Wydaje sie, ze tresc Listu jest jak na chwile obecna i kontekst sytuacyjny optymalna - jezyk raczej tez. Mam za soba kilkanascie lat pracy z tekstami prawniczymi, w tym z obszaru anglosaskiego, i wydaje mi sie, ze logicznie i jezykowo List jest do przyjecia (nie pisze tego, zeby sie chwalic:), ale po prostu zeby powiedziec, ze napisal go ktos, kto w tej materii nie jest nowicjuszem). 4. Wydaje mi sie, ze z dwoch potencjalnych zdarzen: a) Opublikowac b) Nie opublikowac bardziej uzasadnione jest i korzystniejsze dla nas zdarzenie a) W zalaczniku tekst po wszystkich poprawkach. --- 15.01.2012 LIST OTWARTY Do wiadomości: Prezydent RP Marszałek Senatu i Marszałek Sejmu Posłowie i Senatorowie RP Rzecznik Praw Obywatelskich Naczelna Rada Lekarska, OZZL, Porozumienie Zielonogórskie Szanowni Państwo, Koledzy i Koleżanki Lekarze, Wskutek złożonego szeregu zdarzeń zaistniałych w trakcie tzw. protestu pieczątkowego lekarzy w styczniu 2012 doszło do uchwalenia przez Sejm RP w dn. 13.01.2012 nowelizacji Ustawy o Refundacji Leków..., która to nowelizacja (w dokumentach Sejmu/Senatu:...Ustawa o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.