odpowiedzialność za "państwowe" pieniądze - powinni być pozbawieni co najmniej biernego prawa wyborczego
6
po raz kolejny słucham pana posła/ ministra, który twierdzi że przecież ktoś za "państwowe" pieniądze musi odpowiadać. to a propos aptekarzy. to jest prawda. aptekarze powinni odpowiadać.na szereg pytań.
na przykład jaką odpowiedzialność poniesie za ten burdel obecny pan Donald Tusk, pan Arłukowicz, pan Szulc, i wreszcie nasza szanowna koleżanka. pani Ewa Kopacz.za nasze i pacjentów nerwy, strac
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.