Jest wyjście: Urlop!

41
Szanowni Koledzy. Wielu z nas nie radzi sobie z tą paranoidalną rzeczywistością. Nie łudźmy się w najbliższym czasie to się nie zmieni, a jest prawdą, że aptekarski atak może pogorszyć sytuację i nasilić traumę. Wielu trzyma się dzielnie, ale czytam coraz częściej jak bardzo ów wielotygodniowy już konflikt nadwyrężył nerwy nam wszystkim. Jeśli jesteśmy w dole i nie radzimy sobie z sytuacją, jedynym wyjściem jest po prostu wycofanie się na jakiś czas z tego młyna. To bard
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 41 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.