Podsumowanie protestu pieczątkowego. Podziękowania.
56
Kochani, dziś zakończył się ostatecznie protest pieczątkowy. OZZL zaakceptował rzeczywistość wykreowaną przez swojego przywódcę i przegłosował czasowe odstąpienie od pieczątkowania. Innymi słowy na placu boju zostaliśmy sami. Pierwsi weszliśmy na barykady i ostatni z nich schodzimy.
Dokonaliśmy rzeczy wielkiej- zjednoczyliśmy się jako środowisko i doprowadziliśmy do zmian w ustawie "nie do ruszenia". Myślę, że jeszcze kilka dni temu nikt by nie uwierzył, że to jest możliwe. To nasz ogromny sukces. Możemy być z siebie dumni. Jeżeli każdy z nas poczuł się choć przez chwilę trochę bardziej wolnym człowiekiem, to było warto. Wewnętrznej wolności nikt nie może nas pozbawić. Świadomość też jest nieodwracalna:)
Bardzo Wam za wszystko dziękuję.
Po pierwsze
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 56 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.