czy macie sposób na przebicie blokady informacyjnej?

131
jest ewidentna blokada info - to, że skupiają się na aptekarzach to jedno, ale - - nie relacjonowali wczoraj w większości stacji konferencji prasowej, albo - przerwali konferencję w momencie początku wyjaśnień o ChPL - na forach GW i TVN działą cenzura odnośnie argumentów - gazety nie publikują naszych listów do redakcji (przynajmniej moi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 131 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.