czy macie sposób na przebicie blokady informacyjnej?
131
jest ewidentna blokada info - to, że skupiają się na aptekarzach to jedno, ale -
- nie relacjonowali wczoraj w większości stacji konferencji prasowej, albo
- przerwali konferencję w momencie początku wyjaśnień o ChPL
- na forach GW i TVN działą cenzura odnośnie argumentów
- gazety nie publikują naszych listów do redakcji (przynajmniej moi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 131 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.