Przecież nikt nie umarł! Gramy dalej!

178
Nastroje na Forum wisielcze. Ci mówią o zdradzie. Ci się żegnają. Ci dziękują. To bez sensu! Przecież gramy dalej! My naprawdę nie przegraliśmy tylko wygraliśmy. Co prawda nie tak chcieliśmy i nie do końca, ale załatwilismy najważniejszą rzecz o którą walczyliśmy. Problemem jest to że wszyscy lekarze strasznie sie nakręcili. I uwierzyli że wszystko jest możliwe, skoro udała się akcja pieczatkowa. Rzeczywistość jest trochę inna - nie zawsze wszystko się udaje na 100%. Najważniejszą rzeczą w naszym proteście jest dla mnie to że nikt nie uciepiał. Ani z lekarzy, ani z pacjentów. Przypomnę wam dyskusję spa tuz przed akcją http://konsylium24.pl/posts/31090 Ryzyko kar było duże. Takimi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 178 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.