A może tak najmilsi...

26
Proponuję wystosować pismo do Izb w sprawie EK. Sprawa chyba dojrzała do jej rozwiązanie: w/w zachowała się niegodnie tytułu lekarza, działała świadomie na szkodę swoich kolegów, ściągnęła niebezpieczeństwo pogorszenia zdrowia naszych pacjentów poprzez forsowanie zlych przepisów. Świadoma popełnionych błędów zachowała się niegodnie: nie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 26 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.