Nowość- specjalista od wystawiania zaświadczeń
3
Biurokracja nas pożera, proces z każdym nowym rozporządzeniem się nasila, po wypełnieniu wszystkich papierów nie ma już czasu na badanie pacjenta.
Kolejnym krokiem powinno być utworzenie nowej specjalizacji - z wystawiania zaświadczeń medycznych. Zwykły lekarz po zakończeniu procesu diagnostycznego, wystawia informację o wykonanych badaniach i zalecanym leczeniu (jedyne zaświadczenie należące do kompetencji zwykłego lekarza).
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.