PROSZĘ O POMOC!!!, muszę napisać petycję pacjentów do NFZ, MZ i innych podmiotów
24
Dziś przyszła do mnie pacjentka.
Była świadkiem rozpaczy człowieka, który nie otrzymał swojego leku na padaczkę ze zniżką, ponieważ nie dostarczył zaświadczenia od neurologa, lekarz jest na urlopie a wizyta do
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.