Tylko manifa w Warszawie
3
Nie głupio wam??? Aptekarze zgasili protest lekarzy nie realizując recept z pieczatkami...., temat zniknął z mediów, koniec protestu? Rozumiem że piszemy proc
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.