Jak podziękować aptekarzom za rozwalenie lekarskiego protestu?
75
Powinniśmy podziękować aptekarzom za skuteczne rozbicie protestu lekarskiego .Należy zapisywać leki szczególnie tanie (niska cena brutto),zwalczać niepoparte wiedzą medyczną aptekarskie zalecenia różnych preparatów osłonowych na żołądek ,wątrobę czy ogólnie wzmacniających (traktować jako działanie zaburzające skuteczność ordynacji lekarskiej) .Jako niedopuszczalne
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 75 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.