Ustawa o Zaw. Lekarza.., Sejm, Senat, OZZL, Prezydent i .. w sumie mamy przymus pilnowania pieniedzy NFZ w naszej glownej Ustawie.

76
Witam, No wiec sprawa, mimo wielu, naszych i nie tylko naszych staran zamknieta. UOZL nam zmienili na niekorzysc. Wprowadzili (Sejm + Senat + Prez) zapis, ze "lekarz jest obowiazny do okreslania... na recepcie... odplatnosci ..." etc). W zadnym prawie nie moze byc tak, ze ustawa narzuca obowiazek ("jest obowiazany") i nie ma konsekwencji za niewypelnienie lub zle wypelnienie tego obowiazku. To tylko kwestia czasu i sposobu (od kiedy, na mocy czego i
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 76 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.