Spotkanie 4 organizacji lekarskich 28.01.2012 Poznań

225

Z radością donoszę, że dziś w siedzibie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu odbyło się spotkanie 4 organizacji lekarskich: OZZL, PZ, Federacji Pracodawców Opieki Zdrowotnej i grupy nazwanej roboczo Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków/Lekarzy wywodzących się z k24 :) Spotkanie zainicjował Andrzej Grzybowski z Federacji, obecni byli m.in. Krzysztof Bukiel z OZZL, Jacek Krajewski z PZ. Od nas była AgniesiaR, Asia703, cislo i ja. Celem spotkania było nawiąza

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 225 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.