Szpital płaci za transport po odmowie przyjęcia

9

Witam! W mojej jednostce weszło następujące zarządzenie: Jak przyjeżdża karetka pogotowia (ratownicy, zesp. "S") to jeśli doktor przyjmie pacjenta do szpitala za zrealizowanie zlecenia karetki płaci jej właściciel, czyli pogotowie, jeśli zaś doktor odmówi przyjęcia to koszt transportu ponosi szpital. Co sądzicie o takim układzie

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.