Co z naszym protestem?

14
Czy ktos mógłby podsumować i podac najświeższe wiadomości, co z naszym protestem? Czy cos sie dzieje, czy na cos czekamy? Przeglądam posty i widzę, że wiekszośc z nas narzeka na codzienne zmagania z receptami. Ja podobnie, pisałam te refundacje: 30,50%,R, jakies inne literki, sprawdzam ChPL- bo przeciez np Spironol i Verospiron ma inne wskazania
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.