No i co z SLP ?

21
Dlaczego : - Nikt nic nie pisze , co dzieje się z powstającym / ?/ Stowarzyszeniem Lekarzy Praktyków ?! - Tyle INTELIGENTNYCH osób z k24 nie rozumie , że tylko zinstytucjonalizowana forma protestów ma jakąś szansę przebicia się do świadomości decydentów i Polskich Pacjentów. - Czy zadowala nas to , że 5 osób z k24 pracuje za całą resztę społeczności internetowej tego portalu organizując szkielet Stowarzyszenia i uczestnicząc w Porozumi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.