Propozycja Protestu

17
Mam nadzieję, że może nasze 4 organizacje mające się już niedługo spotkać coś mądrego wymyślą, by wreszcie dało się normalnie pracować. Ale póki, co może udałoby się w miedzczasie coś zrobić. Pewnie większość osób z Konsylium, jest świadoma zagrożeń i pisze recepty określając refundację zgodnie z ChPLem, albo pisze leki na 100%. Natomiast pozostali, takie mam odczucie, i nie tylko chyba ja, piszą z refundacją, ale bez ChPL, z róznych względów. Mam taką cichą nadzieję, że gdyby udało się wszystkich lekarzy, a przynajmniej znaczącą większość, przekonać do takiego pisania, może wreszcie pacjenci podnieśliby krzyk, który by przekonał Rząd, że trzeba jednak coś zmienić.

Byłby to strajk włoski.  Może to moje naiwne myślenie, że to coś da, ale może nie do końca. Lepie

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.