Propozycja dla zwolenników manifestacji przeciw refustawie
123
Przewija się przez forum wątek publicznego zademonstrowania przeciwko refustawie. Może dobrym pomysłem będzie dołączenie do Manify.Jest to duża oficjalna impreza, fajni ludzie, wszystkie media z mikrofonami i kamerami, politycy, celebryci – wszyscy. W tym roku są duże Manify w Warszawie i Krakowie, pewnie w innych miastach też.
http://kobiety-kobietom.com/wydarzenia/art.php?art=8044 - Warszawa
http://manifakrakow.blox.pl/html -Kra
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 123 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.