czy nadal ustalamy, że czekamy do 1.04.2012 ?

7
a może jednak COŚ ZROBIĆ? Do wszystkich, którzy mówią, że nie warto tego, tamtego, że od razu z kosą na kprm, że za mąło radykalnie albo że nic nie przejdzie - A MOZE BARDZIEJ KONSTRUKTYWNIE?
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.