Nie podpisujemy umów z NFZ i....

54
... i co z tego realnie wynika? Wypisujemy recepty niepodlegające refundacji, czyli pełnopłatne we własnych gabinetach. Ale kiedy występujemy w roli pracownika jakiegoś ZOZ-u (poradni, szpitala) to przecież ta umowa z NFZ-tem je
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 54 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.