sieję zamęt.

76
wzywam nas do powortu do protestu. nie chcę czekać do 1.07.2012, nie mam też zamiaru pisać recept protestacyjnych. mam nieskomplikowaną strukturę osobowości i uważam, że nie ma sensu silić się
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 76 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.