do @rzymek
130
@rzymek - ciesze się że "robisz zamęt", tylko nie specjalnie rozumiem co chcesz zamącić. Chcesz protestować - ok, ale może warto zadać sobie kilka pytań:
1. Co ma dać protest
2. W jaki sposób chcesz "przekonać" oponenta (czyli NFZ - bo jak widać to NFZ steruje MZ a nie odwrotnie) by przycylił się do twoich żądań?
3. Jak zamierzasz zmobilizować istotną ilość ludzi do protestu?
Czemu zadaję takie pytania?
Bo cały czas się głowimy jak SLP powinno się zachowywać w sprawach protestów róznych masci proponowanych na k24.
Z jednej strony SLP jest "dzieckiem" k24 więć jest wrażliwe na pomysły pojawiające się na K24. Z drugiej - warto brać pod uwagę że "prywatnie" to każdy może wygłaszac dowolne zdania, nawet najgłupsze. Jesli SLP ma działać dłużej niż 4-5 miesięcy nie może się zbłaźniać nieprzemyślanymi działaniami. Szczególnie gdy stało się (już! - mimo braku na razie rejestracji) 4/5 liczącą się, ogółnopolską organizacją lekarzy.
Dla wielu jest to bardzo,bardzo nie na rękę - i nie tylko chodzi o rząd, NFZ itd. W takiej sytuacji tzw polityka jest dość istotna. Dzieki tej polityce powstała współpraca organizacji lekarskich. Moim zdaniem warto to kontunuwać.
I teraz wracając do tematu:
Zadeklarowałaś w jednym z postów że do SLP się nie zapiszesz. Ok - nie trzeba, możesz wspierać w dowolny sposób chocby się kłocić i wytykać błędy.
Ale też zadeklarowałaś że nie weźmiesz udziału w żadnym proteś
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 130 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.