Lenin zaczął od broszurki "co robić?"

37
a ja zaczynam od postu, ale też pytam - CO ROBIMY? rzućmy się konkretami i konstruktywna dyskusją, wolną od uprzedzeń. cele są chyba jasne, więc chwilowo je pominę: ZRÓBMY MAPĘ DROGOWĄ ja propobuję to, co zwykle: 1. na początek łagodne formy protestu jako zamanifestowanie swojego n
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 37 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.