Lenin zaczął od broszurki "co robić?"
37
a ja zaczynam od postu, ale też pytam - CO ROBIMY?
rzućmy się konkretami i konstruktywna dyskusją, wolną od uprzedzeń.
cele są chyba jasne, więc chwilowo je pominę:
ZRÓBMY MAPĘ DROGOWĄ
ja propobuję to, co zwykle:
1. na początek łagodne formy protestu jako zamanifestowanie swojego n
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 37 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.