czy naprawdę musimy się na to godzić?
91
Ponieważ w artykule nie pada nazwisko P. Doktor , pozwoliłam sobie na umieszczenie tej wypowiedzi i pytam, co jeszcze musi się stać, żebyśmy powiedzieli dość?
TOK FM
06.03.2012
"Praca w obecnych warunkach jest niemożliwa"
"Powoli powstaje grupa ludzi, w tym kolegów pracujących na emeryturze, która odchodzi od zawodu. Państwo stać na to beztrosko, nie mamy żadnej skutecznej formy protestu wobec następstw nieodpowiedzialnych decyzji rządu. Praca w obecnych warunkach jest niemożliwa: winę za to ponoszą ustawodawcy i urzędnicy" - napisała lekarka z 23-letnim stażem w liście do TOK FM.
"Jestem wyszkolonym i pr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 91 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.