Urlop?

123
Może mi coś uciekło, ale wydaje mi się ,że w koncepcjach protestu, prym wiedzie rezygnacja z podpisywania umów z NFZ. Myślę, że dla bardzo wielu z nas, których praca jest oparta o umowy, taki pomysł jest nie do przyjęcia, choć oczywiście ma głeboki
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 123 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.