Musimy dotrzeć do lekarzy nie odwiedzających K24
30
Powodzenie jakiejkolwiek naszej akcji będzie zależeć od dotarcia z informacjami do dużych grup lekarzy, niestety tylko nieliczni bywają na salonach K24. Sytuacja staje się gorąca w świetle działań ministra i prezia(nowe zasady wystawiania recept, list prezia do K.Bukiela, zbliżający się 1VII). Jakoś musimy się przebić z informacjami
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 30 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.