Brudy i nierzetelność "prasy i tv"
4
ze strony onet.pl wiadomosci krajowe
Regularnie się badała. Lekarka nie widziała guzadzisiaj, 07:45
KDP / TVP
"Bardzo jest mi wstyd prosić o pomoc, ale walczę o życie. Mam 11-letnią córeczkę i nie chcę umierać" - napisała w ulotce. Na skutek błędów w sztuce medycznej
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.