PARANOIA ?

23

Zastanawiające dlaczego mamy do czynienia z trzema listami: 1. Refundacyjną 2. ChPL 3. Pozarejestracyjną Ad 1. Lista refundacyjna nie tylko zmienia się co 2 miesiące, ale zmiany te przedstawia w kilku tabelach, ostatnia zmiana – 3 tabele, następna zmiana pewnie – 5. Charakterystyczne, w ostatnich zmianach nie wprowadzono ani jednego nowego leku do refundacji. Sprawia to wrażenie, że celem samym w sobie są zmiany dla zmian po to, żeby było mętniej a przez to Komisja Przejrzystości bardziej klarowna. Ad 2. ChPL pojawił się niemowlaczek w połowie stycznia i

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.