Bezdenna głupota i ziejąca nienawiść naszego narodu....

22
Szukając informacji o dzisiejszych ustaleniach POL w sprawie wznowienia strajku trafiłam niestety na artykuł w onecie.pl,a raczej - niepotrzebnie przeczytałam komentarze pod nim. Wiem, że nie należy tego robić, ale...coś mnie podkusiło. No i załamała mnie - jak w tytule postu - bezdenna głupota naszego narodu, który nie rozumie kompletnie jak się go robi w jajo,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 22 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.