Odpowiedzi z NFZ, RPP, MZ, RPO na skargę pacjentów

14
Witam Moja pacjentka zeprała pod petycją ponad 2tys. podpisów mieszkańców dzielnicy Sosnowiec-Zagórze Petycję napisałam dla niej razem z osobami z mojej rodziny, oto jej treść: PETYCJA DO MINISTRA ZDROWIA PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA RZECZNIKA PRAW PACJENTA RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH PETYCJA W SPRAWIE OGRANICZENIA DOSTĘPU DO LEKARZA, DO LECZENIA SPECJALISTYCZNEGO I DOSTĘPU DO TANICH LEKÓW W ostatnim czasie, od wprowadzenia nowych przepisów dotyczących leków, pogorszył się znacznie dostęp do lekarza. Pacjenci muszą czekać w długich kolejkach do lekarza, ponieważ lekarz jest zmuszony zajmować się dużą ilością biurokratycznych obowiązków a nie leczeniem. Najpierw lekarz musi sprawdzić ubezpieczenie, najlepiej aby pacjent zrobił ksero swoich dokumentów, później szybciutko bada pacjenta, a następnie bardzo długo sprawdza leki, szuka odpłatności, kodów, musi też sprawdzić czy może wypisać leki na zniżkę. Tak wizyta trwa czasem 20-30 minut. Jeśli lekarz w swoim czasie pracy np.6 godzin będzie przyjmował 2-3 osoby ma godzinę to niestety bardzo wielu pacjentów nie zostanie zarejestrowanych na dany dzień. Z naszego punktu widzenia lekarz ma się zajmować tym co umie robić najlepiej,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 14 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.