Dzisiaj z rana po POLu - chyba trzeba wyjaśnienia.
96
Witajcie!
Przyjecham, padłem i dopiero teraz siadam do klawiatury.
Trzeba wam trochę wyjasnienia co do stanowiska POL z wczoraj. Bo w innych wątkach widzę że to czego się obawiałem najabardziej - czyli zupełnego Waszego niezrozumienia - sprawdziło się.
1. Oświadczenie POL przed kamerami było ustawione przez PRowca. Jego zdaniem słowa "protest, strajk" itd już tak się objadły że ludzie po prostu źle na nie reagują. Była Kwestia jak nazwać to co teraz będziemy robić jak nie protest. No i tak to nazwaliśmy że nawet Was zwiedliśmy, niestety.
2.Doszliśmy do wniosku że przy obecnej skali działań jaką trzeba powziąść trudno juz to tylko nazywać protestem. Zamierzamy zacząć odwracać ten chory system. Odwracanie go wymaga - reakcji prawnych, medialnych ale też naciskowych.
3. Rekacje prawne podjęte - wypowiadanie umów przez świadczeniodawców, z mocną (bardzo) argumentacją prawną. PZ zdeklarował się że to zrobi (a mają główne szable w tej walce). Pytanie co z publiczymi ZOZami? Intencja jest prosta - jesli umowa zostanie wypowiedziana, Prezio musi się do tego ustosunkować w 30 dni (tak wymagją od niego warunki umowy OBOWIAZUJĄCEJ). Trudno nam sobie wyorabrazić że Prezio napisze "mam to w d*" (tak jak zwykle pisze) - gdyż argumentacja jest absolutnie powalajaca z odpowiendimi nazwiskami pod ekspertyzami (o co zadbał OZZL).
4. Medialne - w rozumieniu by było to widać: dyskutowalismy z Agniesia w sprawie naszych protestów: otoz uważamy żeorganizowanie "naszych protestów" jest jak najbardziej słuszne i wskazane. Dalismy sobie do tego wolną rekę. Przedstawliśmy te pomysły (główny
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 96 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.