Do uczestników spotkania POL w Poznaniu i wszystkich zainteresowanych
26
Nadal odnoszę wrażenie, że walczymy nie o to, co trzeba.
Powtórzę więc raz jeszcze to, co mówiłam głośno NRL w Łodzi dn. 13.01.2012, związkom w Warszawie 16.01.2012 oraz u AgniesiR na zebraniu POL 18.02.2012. W Poznaniu nie mogłam byc.
LEKARZE MAJĄ BYC POZA REFUNDACJĄ!!!
Przecież hasłem przewodnim akcji kopytkowej było "My leczymy, oni refundują" - i tego powinniśmy się trzymac!
Lekarz ma postawic rozpoz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 26 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.