demo

19
ok, powtarzam raz jeszcze, jestem za demonstracja choćby w celach edukacyjnych, żeby obudzić spiących kolegów, powiedzieć,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 19 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.