92 letni doktor pracuje w Pogotowiu w Ustce

46
"wchodzę nawet na 6-7 piętro"... "lubię tę pracę, o ile dyrekcja pozwoli mi pracować mam zamiar kontynuować pracę" - mówi elegancki starszy Pan pod krawatem i w koszu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 46 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.