Kto z Was pomoże?
10
W najbliższych dniach będzie odbywać się kilka szkoleń dla lekarzy. Warto by się skontaktować z organizatorami i poprosić o możliwość zajęcia paru minut w ważnych dla środowiska sprawach. Powiedzieć parę zdań- że jest wspólna akcja NIL i POL -przeciwko bezprawiu NFZ. Akcja dotyczy świadczeniodawców, którzy 26 kwietnia powinni wystąpić do NFZ o zmianę warunków umowy, a dokładniej o usunięcie kar. Akcja jest bezpieczna, bo nie zrywa umowy z NFZ, a jeśli będzie masowa, może okazać się skuteczna. Lekarze etatowi powinni przekazać info pracodawcom i zachęcić ich do przystąpienia do akcji. Kary za błędy pracowników mogą być bardzo wysokie, a przy obecnych przepisach nikt nie może zagwarantować pracodawcy, że nie popełni błędu.
Kto z Was może "obskoczyć" te konferencje (Warszawa i okolice):
Onkohematologia 2012. Kontrowersje w Onkohematologii. Interaktywne Repetytorium.
12.04.2012 Warszawa (mazowieckie)
Miejsce:
Radisson Blu Sobieski Hotel, Pl. Artura Zawiszy 1, Warszawa
WWW:
http://www.oh2012.viamedica.pl/pl/index.p
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 10 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.