CO TERAZ ?
59
obawiam się, że forum zamarło, a ja bym wolała, żeby tego jednak nie robiło.
tym bardziej, że jest sezon protostowniczy (pod kancelarię chodzi ktoś chyba co drugi dzień), zbliża się 26.04.2012, zbliza się powoli Euro, z którym
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 59 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.