WIECIE, CZEGO OCZEKUJĘ?

52
oczekuję tego, że ludzie, którzy pretendują do tego, żeby nami rządzić, będą traktować nas poważnie. oczekuję tego, że partie zaczną przedstawiać naszemu środowisku swoje plany co do re
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 52 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.