Jesteśmy do niczego,mam dość..
68
W firmie przypominają nam,że trzeba podpisać nowe umowy z NFZ,bo bez umowy nie ma roboty...Zapytałam koleżankę,czy podpisze..Podpisze,bo chce pracować..Zapytałam kolegę..też podpisze,bo musi utrzymać rodzinę..Qrna!!!Jesteśmy jak niewolnicy..spłodzeni w niewoli,urodzeni w niewoli,wychowani w niewoli,nauczeni harować w kieracie i wsadzać łapę w ogień gdy nam każą i na rozkaz zj
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 68 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.