Manifestacja pacjentów i lekarzy 1 czerwca w Warszawie-protest przeciw działaniom Rządu i NFZ !!
361
Zadzwoniłam do Pana Piotra Piotrowskiego,który organizuje akcję protestu przeciw działaniom Rządu i NFZ oraz skutkom ustawy refundacyjnej 1 czerwca,w Dzień Dziecka w Warszawie.Opowiedziałam o naszych petycjach,zebranych tysiącach podpisów,mailach do dziennikarzy,posłow,senatorów i organizacji pacjenckich.Opowiedziałam o K24 i SLP.
Zrobimy wspólna akcję protestacyjną środowisk lekarskich i pacjentów.Pokażemy,że jesteśmy razem i żaden urzędnik tego nie zmieni.
Pan Piotrowski powiedział,że jeden z dziennikarzy zapytał Pinokia:co zrobi,gdy pod Ministerstwo przyjdą pacjenci i lekarze 1 czerwca? a co mam zrobić,nic nie zrobię!-wzruszył ramionami minister.
No to,zobaczymy !!!
"
Akcja Społeczna - 1czerwca.pl
Piotr Piotrowski
Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków
Szanowni Państwo!
W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Panią doktor Joanną Dusza-Kozera przesyłam prośbę o poparcie i włączenie się do Akcji Społecznej 1czerwca.pl
Zwracam się do Państwa - Zarządu Stowarzyszenia Lekarzy Praktyków z prośbą o poparcie przyłączenie się do Akcji Społecznej - „ Dzień Dziecka przed Ministerstwem Zdrowia”, której jestem inicjatorem. Niżej podpisane organizacje społeczne, reprezentujące rzesze pacjentów, zadeklarowały już włączenie się w te działania. Proszę również o ewentualną pomoc merytoryczną i na ile to możliwe - rozpropagowanie Akcji 1czerwca.pl. Chore dzieci wymagają szczególnej troski i opieki. Jako rodzic przewlekle chorego dziecka w styczniu 2012 roku stałem się świadkiem nieprzemyślanych i godzących w dobro małego pacjenta działań urzędników. Pozbawienie dostępu do niezbędnych leków najmniejszych i bezbronnych pacjentów (poprzez brak refundacji i dostępu do niezbędnego leczenia) daje jednoznaczny wniosek, że tym bardziej osoby dorosłe, przewlekle chore są dla urzędników Ministerstwa Z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 361 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.